Finansbank Yıllık Aidat Alıyor!

Neşet E. |

Finansbank'ın, Cardfinans kartıma ait bu ay ki ekstre de "yıllık kart aidatı" olarak 59 tl'lik bir bedel yansıtılmıştır. Öncelikle kredi kartımı oldukça aktif kullanan bir müşteriyim ve ödemelerimi aksatmadan gerçekleştiriyorum. Bildiğiniz üzere kredi kartını ödemeyen binlerce belki de daha çok müşteriniz vardır.

Borcunu titizlikle ödeyen, kartınızı aktif kullanan müşterinizim. Bu bedeli yansıtmanızı hiç hoş bulmadım. Rahatsız eden mesele ise, kanunlarda bu şekilde yasal olmayan ve sadece bankanızın belirlediği bu bedeli benim/bizim gibi müşterilerinizden tahsil etmenizi hiç de etik bulmuyorum, esefle kınıyorum. Bu bedelin iade edilmesini ve gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  14:53

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.