28 Mart 2013

Finansbank Yeniden Taksitlendirme İçin Ay Başını Beklemiyorlar!

Taahhüt yaptığım borcumun tekrar yapılandırılması ile ilgili başvuruda bulundum ve banka avukatları tarafından aranarak aylık 1000 TL taksitler halinde ödeyebileceğim belirtildi. Ancak ilk taksit için verilen son süre 29 mart. bu aybaşında da ödeme yaptığım için zor durumda olduğumu belirttim ancak kabul edilmedi ve yarın yatıramazsam dava açılacak.

Halbuki ayın 1 i beklenseydi 1000 tl yatırıp yeni taahhüt ile ödemelerimi düzenli şekilde yapma şansım olacaktı. Borcunu ödemek isteyen birine , sadece maaş zamanı fırsatının tanınmasının Finansbank a ne kaybettireceğini anlamış değilim. Dava açarak taahhüdü ihlalden hapis cezası vermenin borcunu ödemek isteyen biri için çözüm mü?

Ercan 40 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön