21 Mart 2013

Finansbank Yeni Kredi Kartım Hala Gelmedi!

Kasım 2012 de kredi kartım iptal ettirip yenisi istedim aralık ayının 2 . haftasında kargo firmasından aradılar kredi kartım için . adresimi vermeme rağmen aralık ayından beri yeni kredi kartım teslim edilmedi . yeni kredi kartımın adresime yollanmasını istiyorum.

Metin 101 Okunma

Cevaplar

  • Metin17 Nisan 2013

    26 mart 2012 tarihinde finansbank Müşteri Hizmetleri tarafından eski ev adresim kayıtları silinerek yeni ev adresim kayıtları geçmesine rağmen .kredi kartım halen eski ev adresime gitmektedir. Aktif kuryeden bir hafta önce aranıp eski ev adresimde olduğu söylendi . Finansbankın Müsteri hizmet kalitesini anlayamamaktayım ve 4 ay olmasına rağmen halen kredi kartı elime ulaşmadı. Hayatımda bi daha Finansbanktan Kredi Kartı almıyacam.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön