10 Mayıs 2013

Finansbank Yeni Kartın Basım Ücreti!

Firmanın Card finans clasic ürünü kullanmaya başlamamın 2. ayında kartıma kart ücreti maaş müşterisi olmama rağmen yansıtıldı. Firma kart ücretini geri iade edilmesi ve artık kart ücreti ödenmemesi için fixcard ürünü tarafıma gönderdi.Banka ücreti iade etti ancak bu yeni ürün için 15 TL kart basım ücreti alınacağını söyledi.Banka promosyon anlaşmasında kart ücreti alınmayacağı belirtilmesine rağmen tarafıma fatura edilecek 15 TL lik ücreti ödemek istemiyorum.

Bankanın interaktif uygulamalarından memnunum ve uzun süre çalışma niyetim var. Gerekli düzeltmenin yapılmasını istiyorum.

Haluk 109 Okunma

Cevaplar

  • Haluk 14 Mayıs 2013

    banka kart sözleşmesinde fix kart için yenileme ücreti 5 tl iken bu kartı yollamak için neden 15 tl alındığını anlamış değilim. Banka itirazımı olumsuz cevaplamıştır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön