29 Ekim 2013

Finansbank Yazılı Cevap İstiyorsan Yazılı Başvur Diyor!

Finansbank gün geçmiyor ki yeni bir tuhaflıkla karşıma çıkmasın. Finansbank'asına yaptığım yazılı başvuruların cevabını telefondan mesaj olarak alıyorum. Ayrıca yazılı cevap istiyorsam da yazılı olarak bankaya bir daha başvurmam gerekiyormuş. Bu yapılan müşteriye ekstra bir haksız masraf yaptırmak ve müşterinin yasal mercilere başvurma anayasal hakkını kullanmasını kısıtlamaktan başka nedir?

Finansbank'ası müşteriye olmayan bir borç yaratmak yada borcunu sıfırlamak istediğini söyleyen birine borcu tam söylemeyip 60 kuruş eksik söyleyip bu borcu ekstre ücretleriyle beraber eklemektedir. Finansbank bu uygulamayla en kötü banka sıfatını hakkıyla kazanmıştır nazarımda.

Cem 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön