18 Temmuz 2013

Finansbank Yatırdığım Kredi Borcunu Hesabımdan Düşmemiş!

03. 07. 2013 tarihinde yatırmış olduğum ev kredi borcumu Finansbank İzmir/Menemen Şubesi hesabımdan düşmemiş ve bugün eşime telefona mesaj gelmiş "borcunuz ödenmemiştir" diye. Kredimin son ödeme günü her ayın 11'i olmasına rağmen ben 03. 07. 2013 tarihinde yatırdım. Bugün ayın ayın 17'si olmuş hesabımdan düşmemişler ve ayrıca kredinin dövize endeksli olması bu kadar gün farkını da ortaya çıkarıyor.

Bugün bankaya gittiğimde 60 TL fark yatıracaksınız diyor vezne. Ben hem gününden önce kredimi yatırayım bir de ayrıca bana vade farkı çıkarıyor banka. (Nedense bilmiyorum ama bu Menemen Şubesi Finansbank'ta devamlı bir eleman değişiyor ve bu değişikliğin cezasını da biz müşteriler çekiyoruz her seferinde sorun yaşıyoruz.)

Aydan 45 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön