06 Eylül 2013

Finansbank Yasal Takip İşlemimi Düzeltmediler!

Finansbank kredi kartım yasal takibe düşmüştü. Finansbank'ın avukatıyla yaptığım görüşmeden sonra kredi karta olan borcum taksitlendirilerek ödemeye başladım ve geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde borcun tamamını ve her türlü dosya masrafını da ödeyerek bitirdim.

Bu işlemlerin üzerinden 4 ay geçmesine rağmen halen diğer bankalar tarafından T.C kimlik numaram ile yapılan sorgulamalarda takip hesabının açık olduğu bilgisi gözüküyor. Bu konuyu defalarca Finansbank telefon bankacılığı ve şikayet formlarını doldurarak belirttiğim halde durumda halen bir değişme olmamıştır. Bu mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.

Alptekin 184 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön