17 Eylül 2013

Finansbank Yardımcı Olmuyor!

Finansbank'ta birikmiş olan borcum için önceki ay yapılandırma yaptım . Benden kaynaklı sebeplerden dolayı , 2 dönem ödeme yapamadım . Bununla ilgili önümüzdeki aydan itibaren düzene sokabileceğimi tekrar yapılandırmak istediğimi bildirdim.

Borç yapılandırma birimindeki s** y**isimli müşteri temsilcisi ; bana yardımcı olmak ,borcu yapılandırmak yerine bana bağırdı. Kendisine herhangi bir tarih bildirmemişken , söylediğiniz tarih için ödeme planı düzenleyemem dedi. Daha yetkili birisiyle görüşmek istiyorum dediğimde, yetkili yok benimle konuşacaksınız diye bağırdı. Borç benim borcum ödemeyeceğimide iddia etmiyorum , ama bu şekilde davranılması çok yanlış. Hakkımı her yerde arayacağım.

Elif 65 Okunma

Cevaplar

  • Elif19 Eylül 2013

    ilgilenip geri döneceklerini yazmışlar ama 2 gündür ne arayan var ne soran bu kadar ilgisiz bu kadar yavaş hizmet görmedim pes doğrusu.bana bu herkese yazdıkları şablonu yapıştırıp yorum yapınca şikayeti cevaplamış sayılıyorlar bu da çok yanlış bi uygulama bence.buna dayanarak tekrar dönüş yapılmıyor.

  • Elif17 Eylül 2013

    bildirmiş olduğunuz birimden de internet aracılığıyla değil telefonla görüşerek şikayetimi bildirdim.müşteri temsilcisinin tavrı o kadar sinir bozucuyduki hızımı alamadım buradanda şikayette bulundum.ben bir müşteriyim ve borçlu olmam yada borcumu ödeyemiyor olmam temsilcinizin bana bu şekilde davranmasını gerektirmez diye düşünüyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön