05 Nisan 2013

Finansbank Yapılandırma Karşılığı Ek Ücret!

Finansbanktan kullanmış olduğum bir kredim mevcuttur. bu kredide 1 aylık bir gecikme olmuştur. Bunun karşılığında finansbank genel müdürlüğü tarafından arandım ve yapılandırma yapabiliriz dendi bunun sonucu olarak bende ne kadar fark öderim diye sorduğumda en fazla 100 150 tl dendi bende onayladım ve bankaya gidip kağıtlara imza attım ve sonum oldu.

4. 800 liralık kredimin çoğunu ödemişken 2013 ocak biticek olan kredim 2014 ocağa kadar sürüyor. Yani ödediğim 3 milyara yakın param finansbanka hediye havadan gelen bir para oldu bankayla çok görüştüm ama karşılığında imza atılmış dendi telefon görüşmeleri kayıt altında dediğim zamanda o şekilde olmuyor dendi. bu yüzden finans bankla asla çalışılamaz.

İraz 101 Okunma

Cevaplar

  • İraz 08 Nisan 2013

    FİNANSBANKTAN HİÇ BİRŞEY OLMAZ HER ZAMANKİ SÖYLEDİKLERİ ŞEYLER KANDIRILMAK İSTİYORSANIZ VE PARAM HEBA EDERİM DİYOSANIZ FİNANSBANK'LA ÇALIŞIN.ÇÜNKÜ BİR İNSANIN ÖDEDİĞİ PARAYI Bİ ANDA YOK EDEBİLİYORLAR BANA VE CEVREMDEKİ BİR ÇOK İNSANA YAPILDI.BOSUNA GİDEN 3.000 YAKIN PARA 1 SENE DAHA FAZLA ÖDEME.DAHA NE OLSUN BUNCA ZORLULUKLARLA ÖDENEN BU PARA FİNANSBANKA HEDİYE

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön