16 Nisan 2013

Finansbank Yapılandırılmış Borca Hesap İşletim Ücreti!

Finansbank a ait kmh hesabım vardı. ödeyemeyince yapılandırdım ve hesabım krediye dönüştü. Banka her ay kredisini ödediğim hesap için 3 ayda bir hesap işlem ücreti alıyor. Ben hesabı kullanmıyorum mantıken sadece bankaya kredimi ödüyorum. Müşteri hizmetleri alınması gereken bir para olduğunu söyledi. Zaten kullandığımız parayı faiziyle ödüyoruz. Yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum.

Pınar 43 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 24/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Pınar22 Nisan 2013

  sikayetim cevaplandı gibi görünse de finansbank tarafından bu konu ile ilgili bir telefon ya da amail almadım bana geribildirim olumlu ya da olumsuz yapılmadı.

 • Pınar17 Nisan 2013

  zaten bankayı arayıp ilettim sorun çözümlenmedi üstte şikayettim de belirtmiştim.

 • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön