28 Mayıs 2014

Finansbank Yapılandırılan Karta Aidat Kesintisi Pes!

Finansbank Gold Kredi katımı 10 ay önce yapılandırdım. ve 2000 tl'lik kredi kartını 36 ay aylık 100 tl taksitle 3600 tl olarak ödemeyi kabul ettim ve kartı kapattım. Her ay ekstreden önce borcunu ödememe rağmen az önce borcumu ödemediğime dair bir SMS geldi ve şüpheli işlem olarak bankayı aradığımda ise 20 tl ekstradan telefon açtım diye hesabımdan düşeceklerini söylediler.

Meğersem 79 tl kapalı ve yapılandırılmış kartın aidatıymış ve üstüne bir de 20 tl telefon açıp sorunu öğrenmek istediğim için kestiler. Bunların yasal yükümlülüğü yok mu? Zaten karta %80 faizle yapılandırdım. Birde 79 tl aidat bir de 20 tl telefon ettim diye! Pes!

Erdinc 255 Okunma

Cevaplar

  • Erdinc'in Teşekkür Mesajı31 Mayıs 2014

    Aidatı iptal ettilet, teşekkür ederim fakat 20 tl çağrı merkezi ücreti yazıyor???

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön