20 Ekim 2016

Finansbank Yapılan Usulsüz Kesintiler...

Finansbank KOBİ hesabım var ve çok pişmanım. Özellikle son zamanlarda kesintilerden bıktıran bir durum aldı. Ve bu kesintiler ile ilgilenen kimse bulamadım. Çağrı merkezi yetkilisi bizim yetkimiz yok diyor şube ile görüşün. Şube çalışanı bizim yetkimiz yok diyor. Şube müdürüne gitsen hepsi ayrı havada. Yetkili bir abi bulmanın imkanı yok bu bankada :) 11.10.2016 tarihinde kredimin son ödeme günüydü. 1645 TL hesaba para yatırdım. Kredimin ödenmesi ne mümkün 1200 TL kesinti yapıldı. Hiçbir bilgi verilmeden yapılan bu kesintiler tamamen usulsüzdür. Kredi limit tahsis ücreti 461,61 TL kesinti dönemsel hizmet komisyonu bedeli 250 TL vs. kesintisi. Her ay artarak devam eden kesintiler zinciri. Bu kesintilerin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Sema 177 Okunma

Cevaplar

  • Sema21 Ekim 2016

    Aradılar sonuç tabi ki yok bana tüzükleri okuyor... Derdimi tekrar anlattım ama nafile... Kesinlikle müşteri memnuniyeti vs. umurlarında değil

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön