17 Aralık 2014

Finansbank Yanlış Havalenin İadesi İle İlgilenmiyor!

08.12.2014 Tarihinde yapmış olduğum havale yanlış bir hesaba gidiyor ve hemen müşteri hizmetlerini arıyorum iadenin yapılmasını talep ettiğimi belirtiyorum. 1-3 gün arası hesabınıza geçer bilgisi veriliyor, 3 gün geçiyor 5 gün sürer diyorlar 5 günde geçiyor yine iade yapılmamış yine yapılmamış.

Aradan 10 gün geçti Finansbank müşterisinin yanında değil sorununa çözüm getirmiyor. Israrla tekrar tekrar talep oluşturmak istediğimi söylesem de müşteri hizmetleri de benim kadar ısrarla tekrar talep oluşturmamakta direniyor. Yanlış hesabın sahibini bulmaya çalışsaydım daha kısa sürede sonuç alırdım herhalde.

Çiğdem 1.426 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön