Finansbank Yanlış Eft İadesi!

Alican S. |

30.01.2014 ve 31.01.2014 tarihlerinde yaptığım hatalı Eft işlemleri nedeniyle bankadan Eft bedelinin iadesini istemiş olmama ve banka bünyesindeki sizi dinliyoruz şikayet hattına başvuruda bulunmama rağmen ilgili şube olan İstanbul Firüzköy şubesinden cevap maili alınamamış şahsım mağdur edilmeye devam edilmektedir. Söz konusu mağduriyetimin banka tarafından ısrarla giderilmediği görülmektedir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Havale- Eft Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alican S.
  08 Mart
  18:26

  Müşteri memnuniyetinin sıfır seviyesinde olduğu bir banka,reklam yaparak kurumsal firma olacağını sanmak büyük bir yanlıştan ibaret.

 • Alican S.
  05 Mart
  20:51

  Müşteri memnuniyeti açısından oldukça sorumsuz ve baştan savma bir politika yürütmekte olup ,amaç sadece müşteriyi ve şikayeti oyalamaktır.

 • Alican S.
  27 Şubat
  08:49

  Mağduriyetim giderilmemiş olup finansbank kayıtsız kalmayı sürdürmektedir.

 • 24 Şubat
  12:11

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.