24 Şubat 2014

Finansbank Yanlış Eft İadesi!

30.01.2014 ve 31.01.2014 tarihlerinde yaptığım hatalı Eft işlemleri nedeniyle bankadan Eft bedelinin iadesini istemiş olmama ve banka bünyesindeki sizi dinliyoruz şikayet hattına başvuruda bulunmama rağmen ilgili şube olan İstanbul Firüzköy şubesinden cevap maili alınamamış şahsım mağdur edilmeye devam edilmektedir. Söz konusu mağduriyetimin banka tarafından ısrarla giderilmediği görülmektedir.

Alican 134 Okunma

Cevaplar

 • Alican 08 Mart 2014

  Müşteri memnuniyetinin sıfır seviyesinde olduğu bir banka,reklam yaparak kurumsal firma olacağını sanmak büyük bir yanlıştan ibaret.

 • Alican 05 Mart 2014

  Müşteri memnuniyeti açısından oldukça sorumsuz ve baştan savma bir politika yürütmekte olup ,amaç sadece müşteriyi ve şikayeti oyalamaktır.

 • Alican 27 Şubat 2014

  Mağduriyetim giderilmemiş olup finansbank kayıtsız kalmayı sürdürmektedir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi24 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön