21 Eylül 2015

Finansbank Yanlış Adrese Kart Teslimi.

21 Ağustos 2015 'de kart yenileme talebinde bulundum. Yeni kartın Hatay/Antakya şubesine gönderilmesini istedim. Aradan 10 gün geçmesine rağmen kart gelmeyince müşteri hizmetleri. Aradım ve kartın (kendi müşteri temsilcilerinin hatası) ev adresime gönderildiğini öğrendim. Kartın tekrar basılıp ilgili şubeye gönderileceğini, hata olduğunu söylediler.

Anlayışla karşıladım ancak, aradan tekrar 10 gün geçmesine rağmen kart gelmedi. Bunlar için Müşteri hizmetlerini 10 defa aradım, kartın acil ulaştırılmasını talep ettim ve bugün 19 Eylül 2015. 33000 TL limiti olan Gold kartımdan halen bir haber yok. Zahmet edip arayanda yok, demek ki Finansbank, kendi personel hatasını müşterisini mağdur ederek telafi ediyor.

Burçin 91 Okunma

Cevaplar

  • Burçin21 Eylül 2015

    Gerekli tüm istek ve şikayetlerimi çağrı merkezinize iletmiştim (yaklaşık 5 kez) . Dolayısı ile ayrıca web sitenize girip şikayette bulunmak tekrar suya yazmak olacaktı. Şikayetlerimi ilettim ancak bankanız tarafından mağduriyetin ivedi olarak çözülmesi için hiçbir aksiyon alınmadı. Yaptığınız hata neticesinde bulunduğum ve ayrılmak zorunda olduğum ilde yaklaşık 7 gün fazla kaldım, uçak biletimi erteledim vs. Müşteri olarak ben bunları yaparken, mağdur edilmeme rağmen, bankanzca bu işlem için olağan iş akışı uygulandı yani acil çözüm yoluna gitmediniz. Özetle, benim bankanız kartına ihtiyacım yok, yalnız yaklaşık 13 senelik kart müşteriniz olarak yaşadığım sorunu bildirmek adına uğraş veriyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. BURÇIN T. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön