08 Mayıs 2013

Finansbank Xclusive Kart Bedeli!

Tarafınızdan almış olduğum karta ilk sene ücret gelmeyeceği söylendi. Ayrıca birçok indirim sağlanacağı söylendi. Fakat hem kart ücreti geldi. hemde araç kiralamada bir firmanın günlüğüne 90TL dediği araca sizin aracılığınla 2gün için (1 günü hediyeymiş) 238TL fiyat verildi. bu nasıl indirim ve kolaylıktır. Bu sebepten dolayı bu kartıma gelen ek ücretin iadesini ve kartımın iptalini istiyorum. Ayrıca kuru temizleme hizmeti için gittiğim zamanlarda şuan provizyon alamıyoruz deyip beni geri gönderdiler.

Fatih 213 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 17 Mayıs 2013

    İade işleminiz için teşekkür ederim.

  • Fatih 08 Mayıs 2013

    Banka tarafından aynı gün arandım, fakat bu ücretin iadesinin olmadığı, yalnızca bankada 50000tl mevduatı bir ay süre ile bulundurduğum takdirde iadesinin mümkün olduğu belirtildi. Bu ne demek? Bu konuda yardımınız yoksa kartı kapatınız belirttiğim gibi. tabi etrafımda kullanan yada kullanacaklara iyi bir tavsiyede bulunacağım. ve bankanızda bulunan aile mevduatlarını geri çekiyoruz. bilginize.

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön