Eren K. Teşekkür Mesajı

Hesap işletim ücretinin geri yatırılacağı bilgisi verildi.Geri ödeme yapılınca,yapıldığına dair bilgilendiririm.Şikayetvar.com'a teşekkür ederim.

Finansbank Vadesiz Hesabımın Kapatılması

Eren K. |

16/07/2012 Tarihinde Finansbank'tan kredi çektim. O tarihte bana sormadan vadesiz hesap açtılar. O zaman bu durumu önemsemedim sonra internet bankacılığından hesapları kontrol ettiğimde kredimin haricinde başka borçlarımın da olduğunu gördüm. Bunu banka ile görüşmemde hesap işletim ücreti kesildiğini belirttiler, hesabı kapatmalarını söyledim.

Ancak bunun mümkün olmadığı söylendi. 2 adet fatura ödeme talimatı vermemi bu durumda hesap işletim ücreti almayacaklarını belirttiler ama 1 ay fatura ödenmedi mi sürekli hesap işletim ücreti kesiyorlar. Ben kredimi zamanından önce ödüyorum o hesabı istemiyorum. Vadesiz hesabımın derhal kapatılmasını rica ederim.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren K.
  15 Aralık
  17:26

  Hesabı kapatmadılar ama kesilen tutarı iade ettiler.Şikayetvar.com a tekrardan çok teşekkür ederim.

 • Eren K.
  12 Aralık
  13:17

  Hesap işletim ücretinin geri yatırılacağı bilgisi verildi.Geri ödeme yapılınca,yapıldığına dair bilgilendiririm.Şikayetvar.com'a teşekkür ederim.

 • 11 Aralık
  15:55

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.