04 Nisan 2016

Finansbank Vade Kart Yıllık Ücret...

Finansbank'a defalarca aramam rağmen 109 TL kart ücreti yansıttılar ve iade etmiyorlar ayrıca işyeri üyesiyim 3 ayda 90 TL hesap işletim parası 2 adet fatura talimatı olduğu halde, bunların ya iadesini talep ediyorum ya da k kartımı ve pos hesabımı her türlü ilişiğimi kessinler. Ödediğim para yıllık 500 TL'yeter.

Coşkun 107 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun11 Nisan 2016

    50803099 No.lu Finansbank müşterisiyim Finansbank'a defalarca aramam rağmen 109 TL kart ücreti yansıttılar ve iade etmiyorlar ayrıca işyeri üyesiyim ya para iadesi yapsınlar ya da kartı kapatsınlar

  • Coşkun10 Nisan 2016

    benim sorunum çözülmedi 109 tlkart aidatı hala iade yapılmadı kartı ve işyeri üyeliğini kapattıracağım

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Coşkun G. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön