12 Ocak 2016

Finansbank Uşak Bireylül Şubesinden Ayrımcılık ve Kötü Hizmet.

Ocak 2016 itibariyle çalıştığım kurumun maaş promosyon ihalesini kazanan Finansbank Bireylül şubesi tarafından ayrımcılık ve kötü muamele ile karşılaşmaktayız. Hesap açma işlemlerinde insanlar arasında rencide edici ayrımlar yapılmakta, ayın 15'ine birkaç gün geldiği halde banka
kartlarımızı teslim etmemektedirler.

Geçen hafta cuma namazı vakti daireye geldik dağıttık alsaydınız bir daha gelmeyiz gelin şubede
kartınızı alın gibi yakışıksız ve rencide edici ifadeler ile muhatap olmaktayız. Maaş anlaşması yapılmadan önce çalışmaktan memnun olduğum Finansbank ile Bireylül şubesi yöneticisinin bu davranışlarından sonra mümkün mertebe hiçbir müşteri münasebeti kurmayacağız.

Mehmet 886 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. MEHMET S. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön