13 Mayıs 2013

Finansbank Ulaşmak İmkansız!

Finansbank'ın kredi kartını kullanıyordum ve iptal ettirdim. Tekrar kullanıma açmak için de telefon bankacılığını kullanarak, müşteri temsilcisine ulaşmaya çalıştım. Ancak çağrı merkezi eski müşterisi olduğum için kredi kartımı tanımadı ama kaydım olduğu için de "banka müşterisi değil" statüsüne de almadı.

Yaklaşık yarım saat süren temsilciye ulaşma uğraşlarımın sonunda, aslında kredi kartımı iptal ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar anlamış oldum. Şikayetimle ilgili daha önce bağlantı kurmama izin verilmediği için de buradan yazdım.

Öznur 45 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön