Finansbank Ücret Kesintileri!

Ahmet E. |

Finansbank'tan şikayetçiyim.Bankanın, Extra ücretlerini incelediğimde hiç hoş durmadı benim gözümde.Bir banka kendi aramaları konuşmalar ve mesajlar için ben istemediğim halde ücret almaktadır. Ayrıca ben ekstrelerimi Posta yoluyla gelmesini istemiştim. Kalıcı olması için ve bana 1 sene boyunca ne ekstre geldi nede bankadan başka birşey.

Bende en doğal hakkım olduğu için ekstre'lerimi maille istedim ve bundan Bile bana mail basına 1 TL gibi ufak ama insanın ağrına gidiyor. Ben şikayetçiyim. Bankanın şu ana kadar ki benden kestikleri bu şekilde ek ücretlerin iadesini istedim ve olumlu sonuçlanmamıştır diye
mesaj geldi. IM13869081 ve Kesinlikle Finans Bankı Kullanmayacağım kullandırmayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Diğer Komisyonlar SMS Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet E.
  19 Ağustos
  14:31

  ve şikayet konusunu istenilen durumlara sadece kendi nezlinde olaya bakıyor. Extra ücret denildiginde sadece akla Hesap İşletim Ücretimi Gelir ?

 • Ahmet E.
  19 Ağustos
  14:29

  Daha konuyu idrak edemeyen bir banka, çözüm üreci:0

 • Ahmet E.
  19 Ağustos
  13:57

  Herhangi Bir Gelişme sağlanamamıştır. Anladığım şu ki Finansbanka Borcun olmasın ufakta ufakta olsa bi şekilde borca borc ekliyor iadesini istediginde yasal olarak diyor.

 • 15 Ağustos
  16:29

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş