15 Ağustos 2013

Finansbank Ücret Kesintileri!

Finansbank'tan şikayetçiyim.Bankanın, Extra ücretlerini incelediğimde hiç hoş durmadı benim gözümde.Bir banka kendi aramaları konuşmalar ve mesajlar için ben istemediğim halde ücret almaktadır. Ayrıca ben ekstrelerimi Posta yoluyla gelmesini istemiştim. Kalıcı olması için ve bana 1 sene boyunca ne ekstre geldi nede bankadan başka birşey.

Bende en doğal hakkım olduğu için ekstre'lerimi maille istedim ve bundan Bile bana mail basına 1 TL gibi ufak ama insanın ağrına gidiyor. Ben şikayetçiyim. Bankanın şu ana kadar ki benden kestikleri bu şekilde ek ücretlerin iadesini istedim ve olumlu sonuçlanmamıştır diye
mesaj geldi. IM13869081 ve Kesinlikle Finans Bankı Kullanmayacağım kullandırmayacağım.

Ahmet 196 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 19 Ağustos 2013

  ve şikayet konusunu istenilen durumlara sadece kendi nezlinde olaya bakıyor. Extra ücret denildiginde sadece akla Hesap İşletim Ücretimi Gelir ?

 • Ahmet 19 Ağustos 2013

  Daha konuyu idrak edemeyen bir banka, çözüm üreci:0

 • Ahmet 19 Ağustos 2013

  Herhangi Bir Gelişme sağlanamamıştır. Anladığım şu ki Finansbanka Borcun olmasın ufakta ufakta olsa bi şekilde borca borc ekliyor iadesini istediginde yasal olarak diyor.

 • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön