12 Ekim 2013

Finansbank Ücret İadesi Yapmadı!

Kredi kartlarımı iptal ettirdikten sonra ismime Finansbank Balgat şubesine alacaklı olduğum meblağın yatırılacağı söylenmiştir. Ancak aradan geçen 3 hafta içinde bu ücret yatırılmamıştır. 85 kuruş için bana mesaj atıp borcunuzu ödeyin diye mesaj atıyorsunuz da bu ücret neden hala yatırılmadı?

Şubeden şikayet bile oluşturmama rağmen halen ücret yatırılmadı. Ancak aranıp iptal ettirmeyin size şunu verelim bunu verelim demeyi unutmuyorsunuz da her hafta şubeye gidiyorum ama isminize havale yok deniyor. Bu ücret ne zaman yatacak? Nasıl bir bankacılık anlayışıdır? Bu daha kaç ay bekleyeceğim ? İşte bu sebeplerle Finansbank'la çalışmamı bitirdim.

Göktuğ 32 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön