16 Eylül 2013

Finansbank Tüketiciyi Koruma Kanununa Muhalefette Ediyor!

Benim Eşim 12.01.2012 Tarihli raporu Numarası 113 % 64 engelli Sağlık Kurulu kararıyla vergi indirimi hakkından yararlanarak Malul emeklisidir. Seri no: AA 0.227.988 nolu Başbakanlık Engelli Kimlik Kartına sahiptir. Kanunda Yıllık kredi kartı aidatlarının haksız plarak alındığını bildirmekte.

Kaldıki benim Engelli yakınım Eşim olmasına rağmen eşimin Finansbank kredi kartı dokümanını
1 TL karşılığında kaç ekstre varsa ki toplamda 11 ekstre olarak kiminden 4 TL kiminden 2 TL
kiminden de 1 TL olmak üzere resmen mağdur etmeye kalkmışlar. Ben bu durumu Facebook'ta Twitter'de ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak istiyorum.

Ali 74 Okunma

Cevaplar

  • Ali 19 Eylül 2013

    neyi çözümlediniz emekli maşımı sizden almama ragmen resmen kredikarı aidatlarıyla 80 tlye varan ücret alarak hesap işletim email bedelleri kayıpdan 13 defa bedel almanızdanmı memnun olacagım hesabımı bankanızdan kapatacagım müjde olsun size bendede kapak yapın kendinize

  • Ali 16 Eylül 2013

    dün gece eşim emine şişmanın yapmış oldugum şikayeti daha önce oldugu gibi finans bankın standart cevapları tarzında burada güya konuyla alakadar oluyorlarımışcasına verdigi bir siyasi plolitik cevaptır daha evvel yapmış oldugum şikayetlerime email adresimden finans banka ilettigim hiçbir emaile cevap vermedigi için sizlere buradan şikayetimvar a ulaştım ve şikayette bulundum öncelikle bu siteye emek verenlere teşekür ediyorum 02/08/2013 tarihhinden bu yana cevap verecekler hala bekliyoruz açık somut bir cevap vermemekteler benim adım ali şişman benimle alakalıda aynı tutum içersindeler site veya buraya katılan arkadaşlardan cevap almak istiyorum bu konuyla alkalı ne yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön