05 Eylül 2016

Finansbank TTNET Adı Altında İznim Olmadan Yaklaşık 220 TL  Civarında Ücret Çekildi...

29.08.2016'da üç defa olmak üzere (68,25- 89,25-57,00 TL) TTNET anonim şirketi adı altında hiçbir iznim ve bilgim olmadan para çekilmiş. Bu nasıl bir güvenlik açığıdır? Müşteri hizmetlerini aradığımda bir faks çekmem için yönlendiren bir e-mail gönderdiler. İncelemeler 45 gün sürebilirmiş! Aynı şikayetten bir sürü olmasına rağmen hala nasıl inceleme 45 gün sürdürülebiliyor?

Ben o ayın ekstresini ödedikten sonra bana inceledik sıkıntı yok mu diyecekler acaba? Zaten kendileri kartınız kopyalanmış dediler, madem kopyalandığı ortada neyi bu kadar uzun süre inceliyorlar? Bu borcu inceleme bitmeden ödemek istemiyorum.

Hilal 327 Okunma

Cevaplar

 • Hilal 25 Eylül 2016

  Hala bir gelişme olmadı. hiçbir dönüş yapılmadı.

 • Hilal 10 Eylül 2016

  Henüz hiçbir gelişme yok.

 • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2016

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • Hilal 04 Eylül 2016

  Minimum 45 günmüş, 200 güne kadar sürebilirmiş şaka olmalı!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön