Finansbank Telefonla Aranarak Taciz Edilme..

Başak Y. |

Finansbank'ta hesabım yok hiç de olmadı. Bundan sonrada olacağını hiç sanmıyorum.
Yaklaşık 1 aya aşkın her gün aranarak (b***.) adli kişiyi soruyorlar, her seferinde böyle biri olmadığını ve beni bir daha atamamaları gerektiğini söylememe rağmen hala aranıyorum! Her arayana not düşün aramayın dememe rağmen aranıyorum. Bu kurumsallıktan uzak kurumu işini yanlış yapmaktan ve kişisel haklarımı ihlal etmelerinden dolayı kınıyorum ve şikayette bulunuyorum!

Etiketler :

Reklam Telefon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başak Y.
  01 Nisan
  09:39

  Bankanızın şikayet bölümüne giriş yaptığınızda seceremizi yazmamızı istiyorsunuz! (tc, telefon, mail... .) Sizin müşteriniz olmadığım için zaten şikayette bulunuyorum, keşke bu şekilde rahatsız ettikleriniz için de bir bölüm açsaydınız. Şikayetim üzerine hala sizin tarafınızdan aranıyorum ve istemiyorum beni aramayın.

 • 28 Mart
  14:26

  Müşterimiz Sn. BAŞAK YILMAZ 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.