01 Şubat 2014

Finansbank Telefon Bankacılığı Çok Yetersiz!

Telefon bankacılığını kullanmaya çalıştım. Fakat bir sürü menü ve karşımda bir tele sekreter buldum. Tamam hak veriyorum bazı konularda tabi ki menüler yardımcı olabiliyor. Ama bazen o menüler sorunu çözemiyor ve insan karşısında bir muhatap arıyor.

Fakat Finansbank telefon bankacılığında böyle bir şey yok. Girmediğim menü kalmadı belki bir müşteri temsilcisine bağlanırım diye ama nafile. Soracağım soru çok kolay ama menülerde olmayan bir şey olduğu için sorunumu çözemedim. Telefon bankacılığı sorun çözmeye odaklı olması lazımken maalesef Finansbank telefon bankacılığı sinir bozmaya yarıyor.

İbrahim 129 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 01 Şubat 2014

    Dediğiniz yerden de şikayet bildirdim. Siz bunları değil çözümü söyleyin lütfen. Bakın burada bile aynı konu ile ilgili yüzlerce şikayet var. Hala basit cevaplarla bir şeyleri örtmeye çalışıyorsunuz. Bu kadar büyük kurumsal bir bankaya bu kadar basit şeyler yakışmıyor. Kolay gelsin.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön