09 Mart 2015

Finansbank Tarafından Sürekli Aranıyorum.

08502220900 numaralı telefondan sabah 09:00-19:00 arasında günde en az 3-4 defa olmak suretiyle aranıyorum. Telefondaki bey/bayan bilgilendirmek amacıyla aradığını söylüyor. Müsait olmadığımı belirttiğimde ne zaman isterseniz o zaman arayalım diyorlar, bilgilendirilmek istemediğimi söylüyorum.

Beni aranacaklar listesinden çıkartmalarını rica ediyorum, aranmak istemediğimi not aldıklarını söylüyorlar fakat ertesi gün yine aynı durum tekrar ediyor. Ben olur olmadık zamanlarda aranmaktan artık bıktım. Konuya cevap verirseniz sistemden telefon numaramın düşürülmesi konusunda yardımcı olunması talep ediyorum.

Elif 344 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mart 2015

    Bankamız tarafından yapılan aramalara ilişkin tarafımıza ulaştırdığınız ilgili şikayetinize istinaden, Bankamız tarafından aranmanızın engellenmesi hususunda gerekli tüm aksiyonların alındığını bilgilerinize sunarız. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön