17 Eylül 2013

Finansbank Talep Etmediğim Halde Adıma Düzenlenen Kart!

Telefonuma gönderilen mesaj sayesinde adıma düzenlenmiş olduğunu öğrendiğim, bana gönderilmemiş olduğu halde Parapuan yüklemesi yapıldığı belirtilen, son hanesi 2043 olan Atm kartının başkalarının eline geçmeden derhal ve hiçbir ücret alınmaksızın iptal edilmesini ve konuyla ilgili tarafıma acilen bilgi verilmesini istiyorum. Finansbank'tan şikayetçiyim.

Serhat 146 Okunma

Cevaplar

  • Serhat01 Ekim 2013

    Bankadan müşteri hizmetlerinden geri dönüş oldu, talep ettiğim gibi kartımın iptal edildiği belirtildi. Sonra cep telefonuma yine aynı numaralı karta parapuan yüklendiği mesajı gönderildi. Tekrarlıyorum: son hanesi 2043 olan Atm kartının başkalarının eline geçmeden derhal ve hiçbir ücret alınmaksızın iptal edilmesini ve konuyla ilgili tarafıma acilen bilgi verilmesini istiyorum. Finansbank'tan şikayetçiyim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön