23 Temmuz 2014

Finansbank Talebim Olmadan Cep Telefonuma K.Kartı Şifrem Gönderildi!

Finansbank tarafından cep telefonuma kredi kartı şifremin değiştirildiği ve şifreyi de içeren bir mesaj gönderildi. Çağrı merkezini arayıp bankanın böyle bir uygulaması olup olmadığını ve şifremin neden talebim dışında değiştirildiğini sordum, görevli beyefendi bankanın böyle bir uygulaması olmadığını ve kartımın iptal edilmesinin uygun olacağını, yeni kart talebi oluşturacağını (tabii ücretli) söyledi.

Şifremin neden değiştirildiği yönünde bilgi alamadım, tekrar aradım 3 kez yanlış girilince cep telefonunuza şifre gönderilir dediler bunu o an neden söyleyemediler muamma; peki madem yanlış girildi cep telefonum da çalınmış olabilir neden telefonuma mesaj ile şifre gönderiyorsunuz?

Dicle 2.118 Okunma

Cevaplar

  • Dicle 23 Temmuz 2014

    "Sizi Dinliyoruz" linkini zaten denedim, gerçekten sadece dinliyorlar! Biraz daha çözüm odaklı ve bilgilendirici olabilirsiniz, sürekli bilmiyoruz, o bilgiye biz ulaşamıyoruz gibi cevaplar yerine... Kartımla ne yapıldığı bilgisine sizin çalışanlarınız ulaşamıyorsa kim ulaşacak merak ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön