17 Eylül 2015

Finansbank Sürücü Kursu Ödeme İşlemi Mağduriyeti.

Güngören'deki Eses Sürücü kursuna kayıt yaptırıp 600 TL kurs ücretini Finansbank kredi kartıyla ödedik. Ne var ki kurs başlayacak bu hafta sonraki hafta diye diye aylar geçti ve son gittiğimizde sürücü kursu kapısına kilit vurulduğunu ve yanıltıldığımızı anladık. MEB onaylı böyle bir kursun adaylardan para toplayıp herkesi dolandırıp kaçması inanılır gibi değil. Finansbank'a hizmeti almadığımıza dair defalarca dilekçe ve harcama itirazında bulunduk, ancak belge eksik diye reddettiler.

Finansbank, müşterisinin almadığı bir hizmet karşılığı ödenen parayı her nedense, kestirmeden, iade etmekten ve sorumluluktan kaçınıyor. Finansbank gibi güçlü bir kuruluş müşterileriyle ayakta ve güçlüdür.

Ali 100 Okunma

Cevaplar

 • Ali03 Ekim 2015

  Banka, vatandaşın mağduriyetini anlamaya çalışıp çözüm üretmeyi reddetti

 • Ali03 Ekim 2015

  hiçbir anlayış veya düzeltme, iptal, iade gerçekleşmedi. Memnuniyetsizliğimi bildirmek istiyorum. Umutlanıp teşekkür yazıştım cozulecektir diye ama simdi Tesekkurumu geri alıyorum. sonuç tam bir hüsran maalesef

 • Ali17 Eylül 2015

  Güngören'deki Es es Sürücü kursuna kayıt yaptırıp 600 TL kurs ücretini Finansbank kredi kartıyla ödedik. Ne var ki kurs başlayacak bu hafta sonraki hafta diye diye aylar geçti ve son gittiğimizde sürücü kursu kapısına kilit vurulduğunu ve dolandırıldığımızı anladık. MEB onaylı böyle bir kursun adaylardan para toplayıp herkesi dolandırıp kaçması inanılır gibi değil. Finansbank'a hizmeti almadığımıza dair defalarca dilekçe ve harcama itirazında bulunduk, ancak belge eksik diye reddettiler. Finansbank, müşterisinin almadığı bir hizmet karşılığı ödenen parayı her nedense, kestirmeden, iade etmekten ve sorumluluktan kaçınıyor. Finansbank gibi güçlü bir kuruluş müşterileriyle ayakta ve güçlüdür.

 • Ali17 Eylül 2015

  Anlayışınız ve yardım etme ilginiz için teşekkür ederim.

 • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn.ALI U. 'un iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön