19 Mart 2013

Finansbank Sürekli Rahatsız Ediyor!

Finansbanktan kredi çektiğime de kredi kartı aldığıma da bin pişman oldum. Kredi çektik sürekli hesap işletim ücreti bilmem ne masrafı kesinti oldu. Kredi kartı aldık olur olmaz zamanda arayıp duruyorlar limit yükseltmek için yeter artık aramayın.

Mahkemelik olduğum bir banka ile daha fazla çalışmayacağım ilk fırsatta kredi kartımı sonra da kredi hesabımı kapatacağım. Zaten artık kartınızı kullanmıyorum Aramayın yeter kurtulmak istiyorum artık bu bankadan.

Hasan 36 Okunma

Cevaplar

  • Hasan21 Mart 2013

    Beni sürekli aramayın yeter. Canlı olarak biri ile görüşsem aramamasını söylicem yok bant kaydı sistem kaydı arıyo bağlamışlar otomatiğe hiç düşünmüyorsunuz bu insan musait mi değil mi

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön