12 Nisan 2013

Finansbank Sürekli Kesinti Yapıyor!

2 yıl önce aldığım evimin kredisini bu bankadan çektim çekmez olaydım.Çekmiş olduğum kredimin yarısı kadar faizi bu bankaya çatır çatır öderken bankamatiğinden hesap özetini ekranda göstermeyip kağıda basarak veriyor bunun içinde ücret alıyor. Hesap bakiyesi görmek isterseniz borcunuz var mı yok mu anlamak için yanınızda birde muhasebeci götürmeniz lazım.

Benden aldığı faiz yetmiyor bunu ödeyebilmem için verdiği hesap içinde kullanım ücreti alıyor ki sadece para yatırıyorum. Kafalarına göre bana sormadan deprem sigortası ve hayat sigortası yapıyorlar.

Ferit 88 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön