Finansbank Sürekli Bilgilendirme Mesajı Geliyor!

Vedat U. |

Daha önce ev telefonumu sürekli aradıkları için şikayet etmiştim. Çok şükür bundan kurtuldum. Bu kez de cep telefonlarını aramaya başladılar. Ben bankanın üyesi değilim, herhangi bir kartını kullanmıyorum. Bana, cartfinans ile Mayıs ayına kadar şu kadar harcama yaparsan bu kampanyaya katılırsın diye sms yolluyorsunuz. Turkcell'den reklam mesajlarını yasakladığım halde, nasıl oluyor da böyle mesajlar gelebiliyor. Böyle reklamlar size müşteri değil sadece antipati kazandırır. Bankanızın geleceği için öncelikle bu mesajları yollayan personelinizden başlayınız. Böyle yeni müşteri kazanamazsınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Reklam SMS

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vedat U.
  22 Nisan
  16:07

  Finansbank müşteri hizmetlerinden aradılar ve bundan sonra bana mesaj yollamayacaklarını söylediler. Teşekkür ederim.

 • Vedat U.
  21 Nisan
  13:52

  Sizi dinliyoruz dediğiniz numaraya neden telefon edip bir sürü para vereyim. Hem hafta sonu kapalı hem de diğerlerinin şikayetlerinde göreceğiniz gibi ulaşmak mümkün değil. Bir daha cep telefonuma mesajınız gelirse, siz engellemeyen Turkcell'den numaramı alacağım ve başka operatöre geçeceğim. Ortak menfaatiniz mi var Turkcell ile?

 • Vedat U.
  18 Nisan
  12:28

  Ben sizin müşteriniz değilim.

 • 18 Nisan
  10:53

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş."