18 Ocak 2014

Finansbank Sürekli Arıyor.

7/24 saat farketmeksizin Finansbank'ın 0850 ve 0216 ile başlayan numaraları tarafından aranılmaktan bu da yetmiyormuş gibi çalışma yoğunluğunda telefon görüşmesi yapamadığım anlarda erkek arkadaşımın telefonu aranıyor.

Kendisi benim numaramı vermesine rağmen ki sistemlerinde zaten numaram kayıtlı arkadaşım hangi hakla aranıp rahatsız ediliyor. İlk fırsatta Finanbank'la olan ilişkimi keseceğim ve rica ediyorum sistemlerine not mu alacaklar nasıl olacaksa aranmak istemiyorum. Çünkü bu aramalar artık inanılmaz rahatsız edici boyuttadır.

Tuğçe 84 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön