11 Eylül 2013

Finansbank Şubede Görünmeyen Borcum İçin Beni Avukata Vermiş!

Beni Finansbank'tan arayıp gecikmiş kredi faizi borcumun 1030 TL olduğunu söylediler. Bende bankaya giderek bankaya olan kredi faizi borcumu ödemek istedim fakat bankacı ekranda böyle bir borç yok dedi. Bende tekrar bankayı aradım banka tekrar gidip tekrar TC numaramı verip ödeyebileceğimi söyledi.

Bende yine giderek ödemek istediğimi söylemiştim ama yine çıkmadı ekranda borcum. Bende başka şubedeki Finansbank'a gittim onlarda aynısını söyledi. Bende galiba borcum silindi diye düşündüm fakat iki gün önce avukat aradı. Bende Finansbank'ı aradım ama ne arayım A. hanım adındaki bayan beni bir dövmediği kaldı.

Ali 81 Okunma

Cevaplar

  • Ali 22 Eylül 2013

    finansbank beni verdiği cvpla rahatlatamadı demekki her şikayeti böyle yazılar yazarak değerlendiriyor

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön