31 Ocak 2014

Finansbank Sorunumu Çözmedi.

Finansbank'ın kendisine geçen sene sonlarında iadeli taahhütlü dilekçe yazmıştım. Tahmin edersiniz ki, çözüm olabilecek bir cevap almadım, hatta cevap almadım. Ben de bu durumu BİMER'e yazdım, dün BDDK'dan cevap geldi..

TBB (Türkiye Bankalar Birliği) ben ve benim gibi şahısların bu tip sorunları için hakem heyeti hizmeti veriyormuş. Finansbank'la bir çözüm bulabileceğimize hiç ama hiç inancım yok ama susmaya da hiç niyetim yok.

TBB'ne başvuracağım, daha önce de dediğim gibi ulaşabildiğim her mecrada Finansbank ve de uygulamaları hakkında konuşacağım.

Kadriye 73 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye04 Şubat 2014

    hangi çözüm?

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön