09 Eylül 2014

Finansbank Sorunlu Finansçı!

Eşim ve ben Finansbank müşterisiyiz. Eşimin aldığı dört adet kredisininde kefiliyim. 15 gündür hesap hareketleri ile beş yılı içeren evrakı alamıyoruz. Esas şubemiz Osmanbey Şişli şubesinde, Milas Adabükü'nde oturuyoruz.

Genel Müdürlük, Milas şube ve kendi şubemiz arasında herkes topu birbirine atıyor ve bu sorun çözülemiyor. Bu nasıl bankacılık her evraka para talep ediliyor? Bizim hukukumuz yok mu?
Her şeypara (kredi kartları, hesap işletim ücreti, dosya masrafı evrakı, hesap hareketleri evrakı vs.) kanunlara rağmen kanunsuzluğu nasıl uyguluyorlar.

İşin en garip tarafı bir yıl öncesinde hertürlü işlemi şubeden görürken ücret ödenmiyordu. Herşey daha karmaşık hale geldi. Yani sorunlu Finansçı'yı yarattılar...

Osman 519 Okunma

Cevaplar

  • Osman15 Eylül 2014

    FİNANSBANK YASAL HAKKIM OLAN EVRAKI PARA İLE SATTIĞI MÜDDETCE KANAATİM DEĞİŞMEYECEKTİR.MÜŞTERİSİNİ SOYAN ANLAYIŞINI KINIYORUM.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön