Finansbank Sorun Çözmüyor.

Neslihan T. |

Finansbank 14**79 no'lu kayıtta kredi tarafımızdan yapılan hatalı bir işlem hesap sıfırlanmıştır olarak arama yapıyor. Bugün tekrar arama yapıldı borcunuzu ödeyin günü geçiyor diye. Hiçbir şekilde hakkınızda iyi düşünemiyoruz. Müşteriler bu şekilde mi muhataba alınıyor? Lütfen artık bize kesin çözüm sunan bilgi veren bir yetkili arasın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan T.
  17 Mart
  12:51

  Finansbank\'a 4-5 ay önce bildirdiğim şikayetim ile ilgili hiçbir değişiklik olmamıştır. Bugün genel müdürlükten arandım.Talebim dikkate alınmadığı için tekrar 2 yeni kayıt açılmıştır. IM14911890-IM14911943 şikayetimle ilgili web sitelerine yönlendirdiler. Sürekli takip etmek zorunda bırakıldığım için çok sıkıldım, kesinlikle Finansbank\'la çalışmak gibi bir durum bundan sonrası için söz konusu bile olamaz!

 • 13 Mart
  17:19

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.