08 Mart 2013

Finansbank Sorularımın Cevabını Veremediler!

Daha öncede burada yazmıştım fix kart yıllık kart ücreti almıyor fakat zamanında ödediğim faturalarda bile alışveriş faizi adı altında küçük küçük göze batmayacak miktarlarda para alıyor çaktırmadan, bana yetkililer dönüş yaptılar ama her defasında ,aynı şeyleri tekrarladılar ve her seferinde farklı insanlarla muhatap oldum ve her defasında derdimi yeniden anlatmak zorunda kaldım.

En son aradık açmadınız cevabınızı sizi dinliyoruz dan alabilirsiniz dediler aradım ve görüştüğüm görevli benimle konuşmadınız ki ben konuyu bilmiyorum dedi, he birde kart sorunlarına girdiğiniz zaman korkutmaya çalışıyorlar, kartınızı iptal edebilmeniz için borcunuzun tamamını ödemek zorundasınız diyorlar?

Murat 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön