Burak Kemal D. Teşekkür Mesajı

Yapılan hata düzeltildi ilginiz için teşekkür ederim.

Finansbank Sonradan Ekleme Borç.

Burak Kemal D. |

Yapılandırılmış kredi kartı borcumun tamamını ödemek üzere müşteri temsilcisini aradım ve 1.736 TL yatırırsam kapanacağını öğrendim fakat Finansbank'a güvenmediğim için 2 saat sonra tekrar aradım ve yine aynı şeyi öğrendim. Yani 1.736 TL yatırmam gerektiğini öğrendim ve ben 1.738 TL yatırdım. 1 gün sonra otomatik ödemede olan 54 liralık faturam için ise 54 lira yatırdım. Bu hesap ile benim kredi kartıma borcum değil fazladan 2 lira olması gerekirken şu an 32 lira borcum olduğu söyleniyor. Müşteri hizmetlerini aradım tekrar sordum fakat hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Sizin borcunuz diyorlar fakat ben bir değil teyit etmek amaçlı iki kere borcumun miktarını öğrenmeme rağmen hala bana borç çıkarıyorlar. Bu nedir fazladan ekleme borçtur.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Kemal D.
  17 Mart
  09:05

  Yapılan hata düzeltildi ilginiz için teşekkür ederim.

 • 15 Mart
  10:57

  Müşterimiz Sn. burak D. 'ün iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.