03 Nisan 2013

Finansbank SMS Ücreti!

Finansbank tan bi tüketici kredisi çektim ve ödemelerimi yapıyorum lakin 3 gün gecikme olsun hemen telefonuma 1 sms gönderiyorlar ve 3 tl faturama yansıtıyorlar ben Finansbanktan böyle bir şey talep etmedim ve kendi kendilerine gönderdikleri bu sms ücretlerini hepsinin iadesini talep ediyorum.

Can 105 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 04/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Can 06 Nisan 2013

    Finansbanka 3 nisanda oluşturduğum şikayet sadece anlayışınız için teşekkür ederimle kaldı. Devamı yok. Bilgilendirme yok. Finansbankla olan tum kartlarımı kapatmakla iyi yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorum su kredide biter inşallah......

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön