30 Nisan 2013

Finansbank SMS İle Bilgilendirme Ücreti!

Kredi çektiğimizde eğer ödemeyi geciktirirsek Finansbank'tan talep etmesek bile bir bilgilendirme mesajı geliyor SMS olarak ve bu mesajın ücreti 3 TL. Bunun için şikayet dilekçesi verdiğimde bana dönen müşteri hizmetleri ise bunun Finansbank'ın her zaman yaptığı bir uygulama olduğunu ve müşteriden talep olmasına gerek olmadığını söylüyor.

Siz nasıl benim talebim olmadan isteğinize göre SMS yollayıp ücret kesebilirsiniz? Bu SMS'i her gün atsanız size her gün 3 TL mi ödemek zorunda kalacağım? Müşteri hizmetlerindeki bayanın dediği ise "İsterseniz dava açın beyefendi". Gecikmeden dolayı hem faiz ödeyip hem de Finansbank'ın keyfi bilgilendirmesini ödüyoruz. Hale bak.

Barkın 98 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 30/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön