20 Ekim 2014

Finansbank Sıra Bekleme!

Altı üstü bir hesap açtırmak için 2 defa Finansbank şubelerine gelmemize rağmen, ilkinde içeride çok yoğun müşterisi olmayan şubeniz in çalışanları yarım saatten fazla sıra numaramıza basmamışlardır. Bizden sonra gelen kimi müşteriler dahi işlerini bitirip gitmelerine rağmen biz yaklaşık 45 dk. Sonra öfkeden çıkıp gittik.

İkincisinde de yine aynı şekilde yarım saatten fazla beklememize rağmen bankanız bireysel müşteri danışmanı hanım arkadaş, sıra numarası olmayan bir müşteriyi önümüze almıştır. İtirazımız üzerine bizi sağolsun yalancı konumuna düşürmeye çalışmış, bankanın içinde müşteriniz olmayı bekleyen bizleri mağdur etmek için lafından vazgeçmemiştir.

Esra 325 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön