Finansbank Şikayetlerle Kimse İlgilenmiyor.

Erhan B. |

Finansbank pos hesabı müşterisiyiz. Geçen yıl her ay tarafımıza gönderiler hesap özetini mail yoluyla gönderilmesini ve ekstre ücreti alınmamasını talep etmiştim. Hesabımızı incelediğimde bu ücretin aynı şekilde alınmaya devam ettiğini gördüm. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen her defasında aynı olayı anlatıp bir sonuç alamadım. Ben bu kadar alakasız ve işlerini takip etmeyen başka bir banka görmedim. Artık insanı bıkkınlık noktasına getirip haklı dahi olsanız hakkınızdan vazgeçiyorsunuz. Bu yüzden Finansbank'ın pos haricinde hiçbir hizmetini kullanmıyorum.

Etiketler :

Pos Komisyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan B.
  28 Nisan
  15:59

  Sizi dinliyoruzu defalarca aradıktan sonra çözüm bulamayınca sorunumuzu burada paylaştık. İnşallah kısa süre içeriside bilgi alabiliriz.

 • 27 Nisan
  13:38

  Müşterimiz Sn. Erhan B. 'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.