28 Ocak 2014

Finansbank Sigorta Ücretini Habersiz Kesti.

Finansbank'tan kullandığım konut kredisi için banka benden izinsiz olarak her yıl konut sigortası yapmakta ve ben de her yıl dışarıdan yaptırdığım sigortayı banka ile paylaşmaktayım. 2014 Ocak ayında 2012 yılında banka tarafından yapılmış ve daha sonra iptal ettirdiğim konut sigortasının bedelini hesabımdan kestiler . Sonrasında 2 haftadır banka personelinden almaya çalıştığım destek ile çözmeye çalışıyorum fakat hala çözüm üretilemedi. Hesabımda para eksik olduğu için kredi taksidimi ödeyemiyorum ve faiz ekleniyor. Bu konuda olmayan borç yaratılması ve buna istinaden faiz alınacak olması sebebiyle mağdurum ve bunun giderilmesini talep ediyorum.

Huseyin 102 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin28 Ocak 2014

    Bankanın sorunlarınızla ilgileniyoruz diye geri dönüşü çok sevindirici ancak çözüme ulaşma süreleri daha da önemlidir. En kısa zamanda çözüme ulaşmasını bekliyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön