22 Nisan 2013

Finansbank Sigorta İşlemleri!

18. 04. 2011 tarihinde Finansbank asından ev kredisi çektik. Ev sigortasını banka Axa Sigortaya yaptırıyordu. Ama poliçemizi bile zorla bankadan 2 nüshasını sadece alabiliyorduk. Bu sene daha günü dolmadan 16. 04. 2013 tarihinde Anadolu Hayattan sigortamızı kendimiz yaptırdık. bunu da evraklarıyla beraber şirinevler Finansbanka verdik.

Ayrıca Axa Sigortayada mail attık. Bugün banka aradı ve sigortalarınız 1 ay önceden yapılmış bir şey yapamayız dendi. Evrak verin bana deyince evrak veremem dedi oradaki bayan. Aynı bayan evraklarımızı verirken bide neden başka sigortaya gittiniz dedi. Bende Axa 50. 000 tl den sigortalamış dedim ben 80. 000 tl den sigortalattım dedim. Rekabet kuruluna şikayet edeceğim.

Cem 63 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön