Finansbank Sigorta İptalini Yapmadı.

Sevgi Y. |

28 eylül 2013' de şikayet de bulundum. Konut sigortası policemi iptal ettirmek için ertesi gün aradılar. Şubenizden çözebilirsiniz dediler aradan 5 ay geçti. Ya ben size söyleyecek bir şey de bulamıyorum. Şikayet bildirim numarası ile şubeniz den çözebilirsiniz diyorsunuz. Şubeye gidiyoruz ilgilenen yok. 3 ay ödemezseniz iptal olur deyip geri gönderiyorsunuz, şimdide benim haberim olmadan maaş hesabımdan çekmeye çalışıyorsunuz. Bu kadar da ciddiyetsizlik olmaz ki . Kredi çekmez olaydım sizden, sıktı artık. Anlaşılan mahkemeye taşımak gerekiyor bu konuyu. Finansbank mı?Asla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  10:14

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.