20 Ocak 2014

Finansbank Sigorta Hakkında Sık Sık Arıyor

Bugün bir kaç kez Finansbank müşteri hizmetlerinden (sigorta) hakkında arandım. Neymiş bankadan aldığım kredi için güvence altına alınacak bir sigortaymış yok işsiz kalırsammış falanmış filanmış bu tür aramaları yapacağınıza kredi çekerken zaten sigorta masrafı adı altında bir mağduriyet yaratıyorsunuz. O sigorta ne işe yarıyor madem sigorta güven için o sigortaya ne gerek var?

Bu arada kredi çekilince hesap işletim ücreti adı altında alınan kesintilerin alınmaması gerekiyor deniliyor ama siz hala kesiyorsunuz .Bu kesintiler usulsüz ise lütfen şimdiye kadar kesilen tutarları iade edin.

Ender 72 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön