Finansbank Şifresini Almadığım Karta Kart Aidatı Yansıttı!

Mustafa C. |

Anneme Finansbank'tan kredi kartı yollandı ancak kullanılmayan hatta şifre dahi alınmayan kredi kartına 59 TL yıllık aidat ücreti yansıtıldı, uzun uğraşlar sonucu iptal ettirebildik ancak faizini ödemekten kurtulamadık ardından hiç kullanılmamış kredi kartını kapattırmaya çalışmamıza rağmen kapattıramadık.

Aradan kısa süre geçmesine rağmen yine 59 TL kart ücreti geldi bu sefer iptal edemeyecekleri söylendi ama 6 ay kartın açık kalması şartıyla kapatılacağı söylenmiş annemde ücret ödememek için kabul etmiş bu resmen yanıltıcılık, kullanmak istemiyoruz kartınızı ama yinede kart ücreti mecburi açık kalmalar yüzünden bizi bağlıyorsunuz, Tüketici Haklarına da başvuracağız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa C.
  01 Şubat
  09:59

  sizi defalarca aradım ilgilenmiyorsunuz en azından burdaki sikayetleri diğer vatandaşlarda görsünde sizi seçerken bir daha düşünsün sizinle çalışılmasını hiç tavsiye etmiyorum kanuna aykırı çalışıyosunuz ve bunu kanuni gibi gösteriyorsunuz sizinle başka kanallardan uğraşmak gerekiyor tüketici hakları gibi ancak onlar sizinle başeder... kesinlikle bu bankayı önermiyorum kullanılmayan karta bile yıllık ücret kesiyorlar...

 • Mustafa C.
  01 Aralık
  03:45

  Defalarca aradık bankanıza gittik ama ilgi yok calısanlarınız ilgisiz ilk seferinde dalga gecmesi kaldı defalarca yardım talep ettik sikayetvar. Com ve tüketici hakları ilgilensin bundan sonra muhattap almıyosunuz

 • 27 Kasım
  13:27

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.