13 Mayıs 2013

Finansbank Şifre Almadığım Halde Aidat!

Finansbank Gold Kredi Kartım mevcut iken Müşteri Temsilcisi tarafından arandığımda bana Clup Finansbank ayrıcalıklarından bahsedip kartı göndermek için onay istedi yıllık aidat bedeli var ise istemiyorum dedim ancak müşteri temsilcisi kartı gönderdiklerinde sadece kullanmak istersem şifre oluşturduğum takdirde yıllık aidat bedeli yansıtılır dedi bende onay verdim.

Ancak Clup Finans kartını teslim aldığım günden beri ne kullandım nede şifre oluşturdum. 08. 05. 2013 tarihinde şifresini dahil oluşturmadığım ve kullanmadığım clupfinas kartıma 150. 00. -TL yıllık aidat bedeli yansıtılmış iadesini talep ediyorum (müşteri temsilcisi ile konuşmam telefon kayıtlarında mevcuttur. )

Nazan 176 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön